Запалення трійчастого нерва

Запалення трійчастого нерва, це болісний і затяжний стан для його володаря. Вважається, що в основному хвороба може розвинутися у людей літнього віку, унаслідок яких або патологічних процесів, проте це не так, оскільки чинників сприяючих її виникненню множина. Хвороба може виникнути на тлі простуди, сильної перевтоми, стресу, що часто буває в житті молодих людей і може послужити поштовхом. Зрозуміти, що конкретно болить, а частіше хворіти починає в області всієї щелепи або верхньою або нижней, украй складно і людина йде в стоматологію, але із зрозумілих причин, навіть вилікувавши всі зуби, біль не проходить, навпаки може посилитися із-за маніпуляцій з щелепою. Так на тлі запалення може розвинутися неврит лицьового нерва.

Симптоми запалення трійчастого нерва
Запалення трійчастого нерва супроводиться дуже хворобливими відчуттями. У цього захворювання наступні симптоми: різкий біль, що раптово з’являється, в області особи, носа або щелепи. Неначе ударяє струмом. Іноді так боляче, що не можна доторкнутися до хворого місця (найчастіше воно виникає на обличчі, в області щелепи). На якийсь час біль стихає, а потім знову посилюється. Але може бути і так, що хворобливі відчуття супроводжують хворого постійно. Само захворювання частіше з’являється в літньому віці і в основному їм страждають жінки.
Лікування народними засобами

При неврологічному запаленні трійчастого нерва допоможе звичайна герань, що росте у багатьох на підвіконнях. Для цього свіжозірване листя потрібно загорнути в шматочок чистої тканини, прикласти до проблемного місця і пов’язати поверх щось тепле, наприклад пухова хустка. Мити або як або заздалегідь обробляти листя не потрібно. Біль перестане вас турбувати через пару годинника. Такі процедури слід повторювати протягом декількох днів 2-3 рази на день.
При лікуванні трійчастого нерва треба узяти 250 гр. Свіжою кип’яченої води засипати 5 столових ложок сухої ромашки. Наполягти 2 години і випивати по чверті стакана після їжі.
Узяти 4ст. ложки листя чорної смородини, натерти цедру 1,5 лимона, 3 ст. ложки меліси. Змішати, залити 500 грама окропу. Наполягати пів дня, пити настоянку по 100 гр за підлогу години до їжі.
Запалення трійчастого нерва лікується наступним народним засобом: береться 4 ч.л. кореня алтея і заливається 1 стаканом теплої води, наполягає протягом ночі (12 годин). Вранці зробити настій ромашки (стаканом окропу залити 1 ч.л. ромашки) набрати його в рот і подовше потримати на хворому місці. Поверх хворого місця зовні компресом накласти настій алтея, зверху закрити марлю компресним папером і шерстяним шарфом. Компрес треба прикладати до кілька разів поки не відступить біль. Замість кореня алтея можна узяти листя і квіти рослини (наполягати 1 годину в стакані окропу 2ст. л. квітів або листя ).

Комментировать »

admin | 23.11.2014 | В рубриках: Різне

Адрес для трекбека | Comments RSS

Оставьте отзыв